پنجشنبه 01 فروردین 1398
توافق‌‎نامه اجرای طرح جامع شهر هوشمند بوشهر منعقد شد (کدخبر: 722)
توافق‌‎نامه اجرای طرح جامع شهر هوشمند بوشهر منعقد شد
استاندار بوشهر صبح امروز در آیین انعقاد تفاهم‌نامه طرح جامع شهر هوشمند بوشهر بین استانداری بوشهر و مرکز گسترش فناوری اطلاعات با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های شهری و افزایش خدمات به جامعه هدف اظهار داشت: تعامل و همکاری خوب شورا و شهرداری بوشهر در اجرای طرح‌های عمران و توسعه شهری با نگاه مثبت شورا و شهرداری محقق می‌شود که طرح‌های مختلف از جمله طرح هوشمند در این راستا است.
عبدالکریم گراوند با اشاره به تدوین اجرای طرح پنل‌های خورشیدی در شهر بوشهر تاکید کرد و بیان کرد: همکاری شورا و شهرداری در طرح  جامع شهر هوشمند و پنل‌های خورشیدی برای روشنایی شهر قابل تقدیر است و امیدواریم این دو طرح به خوبی در بوشهر اجرایی شود.
وی با تاکید بر توجه به هوشمندسازی انواع خدمات در جامعه تصریح کرد: با این شرایط مجبور هستیم از دانش روز و ظرفیت‌های دانش بنیان در عرصه‌های مختلف استفاده کنیم.
استاندار بوشهر بیان کرد: اگر اجرای طرح هوشمند در بوشهر با موفقیت عملیاتی شود می‌تواند الگویی برای سایر شهرهای کشور باشد.
گراوند بر ضرورت تقویت بخش خصوصی در عرصه‌های مختلف تاکید کرد و گفت: دولت رقیب بخش خصوصی نیست بلکه یار بخش خصوصی است و سیاست‌ها هم باید مبتنی بر تقویت بخش خصوصی باشد.
در این نشست توافق‌نامه اجرای طرح جامع شهرهوشمند بوشهر بین استانداری بوشهر و مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا) به امضای سعید زرین‌فر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع به نمایندگی از استانداری و  محمدجواد انبیایی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره به نمایندگی از شرکت مگفا امضا شد.
منبع: خبرگزاری تسنیم
   1397/2/5 14:53        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )