یکشنبه 31 تیر 1397
دانشکده مخابرات به عضویت آکادمیک اتحادیه جهانی مخابرات درآمد (کدخبر: 658)
دانشکده مخابرات به عضویت آکادمیک اتحادیه جهانی مخابرات درآمد
محمود واعظی در حاشیه‌ بازدید از کارگاه تخصصی اینترنت اشیاء که با همکاری اتحادیه جهانی مخابرات (ITU ) به مدت ۴ روز به میزبانی ایران برگزار شد، میزبانی دوره‌های ITU در ایران را برای منطقه خاورمیانه حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در دانشکده پست و مخابرات با نظارت و هماهنگیITU، برای کشور و منطقه بسیار قابل توجه است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر طرح برگزاری کارگاه تخصصی اینترنت اشیاء توسط دانشکده مخابرات در شورای فنی وزارت ارتباطات گفت: برنامه‌ریزی بسیار خوبی در حوزه‌های آموزش پست و مخابرات این دانشکده انجام شده است و از سوی دیگر به موضوع آموزش مهارت در این حوزه توجه می شود.
وی بر لزوم ارتباط فعال دانشکده مخابرات (وابسته به وزارت ارتباطات) با سازمان‌های بین المللی تاکید کرد و گفت: دانشکده مخابرات به عضویت آکادمیک ITU در آمده است که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.
واعظی با بیان اینکه هدفگذاری خوبی برای حضور ایران در محافل بین المللی و استفاده از اساتید مجرب در این حوزه صورت گرفته است، اظهار امیدواری کرد که این روند در بکارگیری جوانان علاقه مند به حوزه مخابرات و ارتباطات و نیز جذب فارغ التحصیلان بیانجامد.
وزیر ارتباطات همچنین از ساخت تجهیزات و کیت‌های آموزشی تحت نظر دانشکده‌ پست و مخابرات خبر داد که با نمونه‌های خارجی از نظر قیمت و کیفیت قابل مقایسه است و در مرحله تایید قرار دارد.
منبع: خبرگزاری مهر
   1396/4/20 09:36        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )